Aservices

ID: 404773

VÍDEŇ - 3 denní zájezd – památky a historické skvosty

Poloha
Vídeň, hlavní město Rakouska, je noblesní a kultivovaná metropole, jejíž minulost a množství památek i současnost jsou spojovány s panovnickým rodem Habsburků a světovou hudební klasikou. Město valčíků okouzlí každého člověka a přiláká ročně několik set tisíc návštěvníků z celého světa.
Ubytování
2x ubytování ve Vídni na úrovni min. 2*, 2 a 3 lůžkové pokoje s kompletním sociálním zařízením
Stravování
Snídaně šv. stoly, 1x večeře (2.den)
Doprava
Trasa C: Karviná, Č.Těšín, Třinec, F. Místek, Havířov, Ostrava KD, Ostrava – Jih, Olomouc, Brno.
Program
1.den:
Odjezd ráno, zámek Schönbrunn - letní císařské sídlo Habsburků (prohlídka), francouzská zahrada, římské památky, park s vyhlídk. terasou Gloriette, ZOO, Wagenburg (Muzeum kočárů), Hudertwasserhaus,
2.den:
Okružní jízda po Ringstrasse, histor. centrum: Opera, Albertina, Sacher (hotel, cukrárna), "Zlaté U", pěší zóna, ulice Kärntnerstrasse, císařská hrobka. Štěpánské náměstí se Stephansdomem, Haas Haus, Graben s morovým sloupem sv. Trojice, kostel sv. Petra, Michalskou bránou do Hofburgu i Neuburgu - historické budovy Habsburků, císařská klenotnice, Burgtheater, Nová radnice aj.
3.den:
Karlsplatz s kostelem, Belveder, Přírodovědecké muzeum (největší na světě). Další možnosti: Práter, Muzeum Sisi, odjezd do ČR.
Slevy
Sleva: Stálí klienti (minimálně 3x s naší CK v posledních 3 letech – 150 Kč/osoba). Pro skupiny nad 10 osob možnost dalších slev (info v CK).
Cena zahrnuje
2x ubytování ve Vídni na úrovni min. 2*, 2 a 3 lůžk. pokoje, doprava zájezdovým autobusem s klimatizací, snídaně šv. stoly, 1x večeře (2.den), průvodce CK.
Cena nezahrnuje
Povinné cest. pojištění léčeb. výloh (tabulka na straně 46), vstupy cca 40 - 60 €.
04.05. (Pá) - 06.05. (Ne) 2018 - 3 dny, 2 nociStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Cena dospělý ve 2 lůžkovém pokoji
Polopenze
Autobus
-3 950 Kč
Rezervace
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Pořádající CK: A-Z TOUR s.r.o. IČO: 28638565
Vytvářím objednávku...